Kişisel ihtiyaçlarını gidermekle ilgili sorunlar yaşamaya başlayan veya yatalak hale gelmiş yaşlı bireyler gerek hastanede gerekse evlerinde bakıcı desteği aramaktadırlar. Bu hizmeti bir danışmanlık firması aracılığı ile alacak olan ailelerin en fazla dikkat etmeleri gereken durum yaşlıların ve hastaların bakımı ve ihtiyaçlarının karşılanması kadar onlara bu hizmeti sunacak olan yaşlı bakıcısının, hasta bakıcısının yaklaşımı, sevgi dolu ve arkadaş canlısı olmasıdır. Ankara Emir Danışmanlık Yaşlı Bakıcısı Hizmeti sunarken ve personellerini seçerken öncelikli olarak bu hususların üzerinde durmaktadır.

Hasta ve yaşlı bakıcılar,

insanların hastalandığı dönemlerde onların her türlü kişisel ihtiyacını karşılamak, öz bakımlarını yapmak, ilaçlarını zamanında vermek, basit şekilde olan tansiyon ve şeker ölçümlerini yapmak, hastanın durumunun kötüleşmesi halinde ambulans ve doktor çağırmak ve ilgili kişilere haber vermek gibi önemli görevleri sistematik ve düzenli şekilde yerine getirirler.

Yatalak, alzheimer ve benzeri hastalıklarda hastanın yanında muhakkak bir hasta bakıcının bulunması gereklidir. Bu tür hastalar tuvalet, yıkanma, yemek, ilaç alımı gibi önemli ihtiyaçlarını kendi başlarına karşılayamazlar. Hasta bakıcılar bu işi daha bilinçli ve eğitimli olarak yaptıklarından dolayı hastanın ve hastaya bakması gereken yakınlarının konforu  sağlanır ve hastalarda , hastalıklarını daha az hissederler.

Emir Danışmanlık olarak tecrübelerimiz doğrultusunda Ankara hasta bakıcısı, Ankara yaşlı bakıcısı adaylarında özel değerlendirmeler yapmakta, güler yüzlü, sevecen, sabırlı olmasına, iletişiminin kuvvetli olmasına, temizlik ve hijyen kurallarına uymasına, pratik ve sorumluluk sahibi olmasına, aile yaşantısının düzenli olmasına, sigara içmemesine ve mutlaka referanslı olmasına önem göstermekteyiz. Portföyümüzde bulunan hasta bakıcılarımız sizin ihtiyacınız doğrultusunda yatılı olarak çalışabilmektedirler.

2022 Ankara Emir Bakıcı Danışmanlık
kızılay dershane
ankara bakıcı şirketleri